Gizlilik ve Güvenlik

istanbulinci.com ve toptaninci.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
istanbulinci.com ve toptaninci.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece istanbulinci.com ve toptaninci.com bünyesinde kullanılmaktadır.

istanbulinci.com ve toptaninci.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

istanbulinci.com ve toptaninci.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, istanbulinci.com ve toptaninci.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla istanbulinci.com ve toptaninci.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda  günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde istanbulinci.com ve toptaninci.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin istanbulinci.com ve toptaninci.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Ödeme Güvenliği

PCI DSS’li Ödeme Sayfaları

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) aralarında American Express, MasterCard Worlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir. Web sitemizdeki ödeme sistemi “PCI Veri Güvenliği Standartlarına” uyumludur.

SSL ile Şifrelenmiş Güvenli Ödeme Platformu

SSL (Secure Sockets Layer), alışveriş esnasında, müşterinin girmiş olduğu hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür. Sitemizdeki ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemi kullanılmakta ve müşteri bilgileri korunmaktadır.
Ayrıca istanbulinci.com ve toptaninci.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.

X
WhatsApp WhatsApp Sipariş
Bizi Arayın
Harita Yol Tarifi