Türkiye’nin  İstanbul ilinin İmalat sektöründe kalbi olan Bağcılar Mahmutbey semtinde kendi imalatımız olan çakma incilerin tüm renkleri ve tüm boyları  Türkiye’nin bütün illerine İstanbul İnci olarak çok uygun fiyata kendi imalatımız olan ürünleri en iyi kalitede imal etmekteyiz. İstanbul İnci Türkiye’de Tekstil ve Aksesuar sektörüne yön veren Mahmutbey de kısa zamanda önde gelen Çakma İnci Sektöründe İmalat olarak yerimizi aldık.Her Günümüz ilk günkü çalışmalarımızdaki anlayışla devam ettirmekteyiz. Firmamızın geçmişten geleceğe ana hedefi yalnızca koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Birlikte olabilme ve büyüme çabası ile özel ayrıntıların ve ince detayların estetiği oluşturacağını bilerek çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve  isteklerine yerinde ürün sunumları ve satışı için piyasanın Moda ve Tekstile yön veren Merter ve Güngörendeki tekstil ve sanayi işletmelerinin tam merkezlerinde satış mağazası ile istanbul İnci  satış hizmeti vermektedir.

Müşteri Hizmetleri
İmalathane
Mağaza
Firma Kargo

 

 

 

 

 

 

Kısa zamanda ulaştığımız başarının arkasında müşteri memnuniyet odaklı ve kalite ve verimliliği merkeze alan bir yöntem yaklaşımıyla, sadece maddi kazançlara değil bütün müşterilerimizin yararlanmasına fırsat imkanını en üst seviyede tutma bilinciyle gelişmektedir.

İstanbul İnci yeni model, üstün teknolojik,yüksek kalitede ve çeşitli Çakma İnci Modelleri ile en üst seviyede müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle tekstil sektöründe Çakma inci tedarik ederek ülke geneli kalite hizmet noktasında lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Çakma İnci  alanında verdiğimiz .Son Teknoloji ve Kaliteli bileşenler  ve zengin çeşitliliğiyle hizmet vermekteyiz.

İstanbul İnci Çakma inci noktasında her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel amaç olarak bu hizmet aşkıyla kolektif çalışma yapısıyla faaliyet sürdürmektedir.

Vazgeçilmez İlkemiz Çakma inci ürünlerimizde Türkiye’nin Her Yerine birinci kalite İnci Çok uygun Fiyata Göndermektir.Çakma inci Ürünlerimiz Tüm boyutlarda ve Tüm renklerde mevcuttur.

 

 

X
WhatsApp WhatsApp Sipariş
Bizi Arayın
Harita Yol Tarifi