Bu internet sitesi istanbulinci.com ve toptaninci.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. istanbulinci.com ve toptaninci.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

istanbulinci.com ve toptaninci.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, istanbulinci.com ve toptaninci.com markası ve diğer markalar, istanbulinci.com ve toptaninci.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. istanbulinci.com ve toptaninci.com’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve istanbulinci.com ve toptaninci.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından istanbulinci.com ve toptaninci.com hesabının gerek istanbulinci.com ve toptaninci.com’u gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya istanbulinci.com ve toptaninci.com’un ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde istanbulinci.com ve toptaninci.com, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. istanbulinci.com ve toptaninci.com’un bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

istanbulinci.com ve toptaninci.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

 

X
WhatsApp WhatsApp Sipariş
Bizi Arayın
Harita Yol Tarifi